banner190

3500 HATİM

Tüm Şehitlerimiz için  3,500 Hatim Programının startını verildi.

3500 HATİM
banner185

YOZGAT İL MÜFTÜLÜNDEN ŞEHİTLERİMİZE HATİM  KAMPANYASI
Yozgat İl Müftülüğü başta Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere Güneydoğudaki operasyonlarda şehit düşen Mehmetçiğimize, 15 Temmuz Şehitlerimize, şuanda devam eden  Afrin operasyonu şehitlerimize ve bütün şehitlerimize ve Yozgat geneli bütün geçmişleri için 7’den 77’ye hatim kampanyası  başlatıyor.
İl Müftüsü Salih SEZİK   Cuma Namazında Çapanaoğlu Büyük Camii’nde Tüm Şehitlerimiz için  3,500 Hatim Programının startını verdi.
Müftü Salih SEZİK  yaptığı açıklamada “Amacımız genciyle,yaşlısıyla,kadınıyla,erkeğiyle,çocuğuyla   her ailenin, en uzak ilçesindeki köylüsünden kasabalısına en az bir hatim okumaya tüm kardeşlerimizi Hatim Kampanyamıza  davet ediyorum’’ 3,500 Hatim Kampanyamızda bütün Din Görevlilerimiz,Kur’an Kursu Öğreticilerimizi,Kur’an Kursundaki tüm öğrencilerimizi bu kampanyaya fiilen katılacaktır.
Bütün halkımızı Afrin operasyonumuza  dua ve hatimleriyle manevi destek olmaları için davet ediyoruz.” dedi. 18 Mart’ta Hatimlerin  duasını İl Müftüsü Salih SEZİK’in  katılımlarıyla  Çapanoğlu Büyük Camii’nde yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER