banner190

BU İMAM ALIMINA GİREMEYENLER ÜZÜLMESİN İKİNCİ ALIM YOLDA…

İşte tüm ayrıntılar ....

BU İMAM ALIMINA GİREMEYENLER ÜZÜLMESİN İKİNCİ ALIM YOLDA…
banner185

BU İMAM ALIMINA GİREMEYENLER ÜZÜLMESİN İKİNCİ ALIM YOLDA…

Sayın takipçilerimiz dün akşam saatlerinde İmam Hatip, Kur’an Kursu Öğreticisi ve Müezzin Kayyım alım ilanların taban puanları duyuruldu. Çoğu Kişi bu alıma girmeyi hak kazandı. Sınava girmeyi hak kazanan arkadaşlara tebrik ediyoruz. İnşallah Rabbim emeklerinin karşılığını almayı nasip etsin.

Sınav’a Girmeyi Hak kazanamayan Arkadaşlar!

Biliyorsunuz Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş 2018 ‘in sonlarına doğru bu alımların dışında bir 6 bin alım daha olacağını açıklamıştı. Aşağıdaki videodan izleyerek sizde canlı şekilde kulaklarınızla duymuş ve kaynağın bizzat Diyanet İşleri Başkanı olduğunu görmüş olursunuz.      

İşte o açıklamalar , Muhabir  twitter ‘ dan  gelen soruyu Sayın Ali Erbaş’a soruyor ;

Muhabir: İş kur İmamlarından çok sayıda twit atılıyor bu konuda bir çalışma var mı?

Peki, 6 Bin Alım Diğer DHBT İle Mi Olacak?  Yoksa 2016 da Girilen DHBT İle Mi Olacak?

Bu Yılın Sonuna Doğru Alınacağı için 2016 Yılında yapılan DHBT ile gerçekleşecek. Yani  2018 Aralıkdan  önce bir alım daha gerçekleşecek.

BİZİ FACEBOOK GRUBUMUZDA TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA SENDE ARAMIZA KATIL….

DİNİ GERÇEK HABER /ÖZEL

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 yıl Önce

Diyanet fahri alımında dhbt baraj 60 der sözleşmeli alımında 50 der. Elli puan alan bir kimse sıfır demektir.85 alan önlisans mezunu mülakata çağrılmaz

Imame
Imame - 3 yıl Önce

Kkö alımı artık olmazmı

Adem Özçelik
Adem Özçelik - 3 yıl Önce

Diyanet işleri başkanı Sayın Ali Erbaş hocamız iskur üzerinden imamlık yapan arkadaşların sesini ne zaman duyacaksınız sabah 8 akşam 17 mesai saatleri dışında görev yapıyoruz ek ücret varmı yok . Göreve başladık 15 gün ücret yok . Kul hakkından adaletten bahsediyoruz bu milletin umudu hayali ile oynamaya kimsenin hakkı yok evli iki çocuk babası olarak bunların hakkını nasıl ödeyeceksiniz. Bizden kpss dhbt puanı istediniz sözlü puanda 70 baraj puanı koydunuz hakkımızla kazandık. Peygamber mesleği sıradan bir meslek haline gelmemeli Müslümanların neden perişan olduğu apaçık ortada biz din gönüllüsü olarak bu işe başlarken siz bizi temizlik işçisi yaptınız.

Cemil
Cemil - 3 yıl Önce

Diyanet başkanımız sıra bize gelmedi halen işkur imam Olarak Görev Yapıyorum mart 6 sinda son bulacak zordurumdayiz evli 4 çocuk babasıyım zordurumdayiz benim gibi geçici olarak görev yapıyoruz işkur altın da il müftülüğüne bağlı yardımcı olun

İMAM HATİPLİYİ KADRO DIŞI BIRAKAN ZIHNIYET
İMAM HATİPLİYİ KADRO DIŞI BIRAKAN ZIHNIYET - 3 yıl Önce

BU İMAM HATİPLİ LER SAYESİNDE ORDA SINIZ ORAYA ÇIKARAN İMAM HATİPLİ İNDİRENLERDE İMAM HATİPLİ LER OLUCAK TIR YETKILET

Samih
Samih - 3 yıl Önce

İşkurdan imam olanlara ayrı bir mülakat yapılması gerekir inşAllah

Hayal
Hayal - 1 yıl Önce

9500 alımdaki 100 kişi alınan grupba 300 kişibaşvurabildi. Bu yeni alımın aynı grubuntan 50 kişi alacalsalar sıra yine gelmeyecek hatta önceki sınava 3 katı 300 kişi çağrılmıştı 100 kişi kazandı 200 elendi. Yeni açılacak sınav kontanjanı daha düşük olur. Yani 50 kişi alacak olsalar 150 kişi çağrılır. Bırakın sınava giremeyenlerin ümitlenmesine 1. Sınava çağrılanlarda 50 kişi bile çağrılmayacaktır.

Hikmetullah
Hikmetullah - 1 yıl Önce

İşkurdan giren arkadaşlar sizler zaten koşulları bilmiyor muydunuz da şimdi burada sızlanıyorsunuz sonuçta temizlik görevlisi statüsünde siniz

Hikmete bak
Hikmete bak @Hikmetullah - 1 yıl Önce

Ne hikmetse hikmettullah da arkadaşlarının hakkını arıyor pes doğrusu


SIRADAKİ HABER