banner190

Başkan Erdoğan Duyurdu: Cuma Günü Bir Müjde Vereceğiz

İlk Yerli Güneş Paneli Fabrikası Açılış Töreni'nde konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Biz de bu müjdenin hayalleri, rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum. Açıklarsam bu işi heyecanı kaybolur, onun için açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum." dedi.

Başkan Erdoğan Duyurdu: Cuma Günü Bir Müjde Vereceğiz
banner185

Kalyon Holding tarafından inşa edilen güneş paneli fabrikasının açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan,"Cuma günü tüm milletimize bir müjde vereceğiz" açıklamasında bulundu.

''Misakı Milli sınırlarımıza sahip çıkılmaması ile adalar meselesinde ürkek davranılmasının ülkemize çok büyük maliyetleri olmuştur. Ege ve Akdeniz’de yüzleştirdiğimiz kronik sorunların temelinde bu dönemde yapılan yanlış hamleler bulunuyor, zamanın şartlarına sığınarak hataların üstünü örtmeye çalışmak kolaya kaçmaktır.

Cuma günü tüm milletimize bir müjde vereceğiz, biz de bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum.''dedi.

Kaynak:Yeniakit 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER