banner190

Müftü Çiçek'e Cübbe ve Sarığını Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Giydirdi

Giresun'a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ordu Müftülüğü görevine atanan İsmail Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Müftü Çiçek'e Cübbe ve Sarığını Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Giydirdi
banner185

Başkan Erbaş, daha önce Mardin İl Müftüsü iken Cumhurbaşkanlığının 24.04.2020 tarihli  İl Müftüleri Kararnamesi ile Ordu İl Müftüsü olarak atanan İsmail Çiçek için düzenlenen cübbe giyme törenine katıldı. 

Prof. Dr. Erbaş Müftü Çiçek'e cübbesini giydirip yeni görevinin kendisi ve Ordu için hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

İl ve ilçe müftülüklerince yürütülen hizmetler hakkında Müftü Çiçek'ten bilgi alan Prof. Dr. Erbaş, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Erbaş, daha önceki görev yerinde başarılı projelere imza attığını, üniversite gençliğine yönelik çalışmalar yaptığını dile geriterek Ordu'da da aynı faaliyetleri fazlasıyla beklediğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Demirel
Aydın Demirel - 2 ay Önce

MaşAllah Gibta ettik...Rabbim görevinizde muvaffak kilsin..

Reşit DOĞAN
Reşit DOĞAN - 2 ay Önce

MaşAllah hocam ne güzel Allah tamamına erdirsin

Aydın Demirel
Aydın Demirel - 2 ay Önce

Rabbim önümüzdeki mülakatı kazanip başkanımızdan cübbe giymeyi bizede nasip etsin..

Rıdvan YÜKSEL
Rıdvan YÜKSEL - 2 ay Önce

Rabbim hayırlı hizmetler nasip etsin

Ali BİLİCİ
Ali BİLİCİ - 2 ay Önce

Niyeki müftü kendi giyemiyormu cübbe sarigini. Ne yani Hz peygambere, Hz Ebu Bekir e Hz Ali'ye Hz Ömer'e Hz Osmana kimgiydirdi muslumanin cübbe sarık giymesi özel biseymi müftüler hem dairede sağda solda cübbe sariklami duruyorlar . Yeni yeni bidatlarmi. Biz bidatlarla savasmamzi gerekirken bilmiyorum. Benim aklımda bu kadar çalışıyor.

SIRADAKİ HABER