banner190

TRT'nin Yeni Reyting Rekoru!

Diriliş Ertuğrul'un da yapımcısı olan Mehmet Bozdağ'ın senaryosunu yazdığı ve yapımcılığı üstlenen dizi...

TRT'nin Yeni Reyting Rekoru!
banner185

18 Ocak Perşembe günü reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam ilk kez ekrana gelen ve sosyal medyanın da gündemine oturan TRT 1'in yeni dizisi Mehmetçik Kut'ül Amare, AB grubunda 20.52 share izlenme payıyla birinci oldu. Kut'ül Amare için dört sezon boyunca ekrana gelen ve çarşamba akşamları reyting rekoru kıran "Yeni Diriliş Ertuğrul" yorumları yapıldı.

Senaryo Mehmet Bozdağ'dan


Diriliş Ertuğrul'un da yapımcısı olan Mehmet Bozdağ'ın senaryosunu yazdığı ve yapımcılığı üstlenen dizi, Kut'ül Amare Zaferi'ni konu alarak yola çıkıyor. Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmenliğini yaptığı Mehmetçik Kut'ül Amare, dev prodüksiyonuyla dikkatleri çekti.

Mehmetçik'in göstermiş olduğu üstün başarıyı gözler önüne seren Mehmetçik Kut'ül Amare'nin ilk bölümü Perşembe akşamı sosyal medyada en fazla konuşulan konular arasına girdi.

Oyunculara 6 Ay Askeri Eğitim Verildi


Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapımda, 35 ana cast oyuncu ve 160 kişilik özel bir aksiyon ekibi yer alıyor. Projede bulunan oyuncu ve aksiyon ekibi, Türkiye'nin en iyi askerleri tarafından altı ay boyunca; at binme, göğüs göğüse çarpışma ve çöl şartlarında mücadele gibi 19. Yüzyıl’daki Osmanlı askerlerinin aldığı tüm eğitimlere tabi tutuldukları bir hazırlık sürecinden geçtiler.

Kaynak: YeniŞafak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER