banner190

Düzce İl Müftü Yardımcısı Hüseyin AKKAYA Emekli Oldu

Düzce İl Müftü Yardımcılığından emekli olan Hüseyin AKKAYA hocamız için,konferans salonunda veda programı düzenlendi.

Düzce İl Müftü Yardımcısı Hüseyin AKKAYA Emekli Oldu
banner185

İl Müftü Yardımcımız Hüseyin AKKAYA Emekli Oldu.

Diyanet İşleri Başkanlığında toplamda 43, Düzce İli Yığılca İlçe Müftülüğünde 6 ve son olarakta Düzce İl Müftülüğündeki 5 yıllık görev süresinin ardından yaş haddinden emekliye ayrılan İl Müftü Yardımcısı Hüseyin AKKAYA hocamız için Düzce İl Müftülüğünce,Konferans Salonunda veda programı düzenlendi.

Düzce İl Müftüsü Rüstem CAN’ın  ev sahipliğinde düzenlenen programa İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Şube Müdürleri, Vaizler, Din Hizmetleri Uzmanları ve daire personeli katıldı.

Programda konuşma yapan İl Müftüsü CAN, “43 yıl din hizmetlerinde verimli ve başarılı hizmetler verdiniz. Din hizmetleri alanında önemli görevler icra ettiniz. Şahsım ve İl Müftülüğümüz  adına ilimizde vermiş olduğu değerli hizmetlerden, kurumun hem donanım hem etkin hizmet açısından bu noktalara gelmesindeki katkılarınızdan ve uyumlu mesai arkadaşlığınızdan dolayı şahsınıza çok teşekkür ediyor, emeklilik yaşamınızda ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu günler diliyorum.” dedi.

İl Müftüsü Rüstem CAN  program sonunda Müftü Yardımız Hüseyin AKKAYA’ya ilimizde yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı günün anısına plaket ve hediye takdiminde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Beşir Kahveci
Beşir Kahveci - 2 hafta Önce

Sayın hocam bundan sonraki hayatınızda sağlık afiyetler dilerim

SIRADAKİ HABER