banner190

Kaliteli Cami Halıları

Kalitenin tek adresi kaliteli cami halıları..

Kaliteli Cami Halıları
banner185

Cami ve mescit halılarında özenle çizilen ve dokunan halılarımız, cemaate saf tutmada kolaylık sağlayan ve dikkat dağıtmayan desenlerde üretilmektedir.

Mistik figürlerinde de yer aldığı geniş renk ve model yelpazesiyle göz dolduran Cami Halıları, cami projesinin boyutuna göre dizayn edilir ve cemaatin yoğunluğuna uygun kalitede üretilir. Herkesin beğenisine uygun desen ve renk seçeneklerimiz ile Alev almayan, Leke Tutmayan, Küflenmeyen, Dayanıklı ve Uzun Ömürlü olan cami halıları ile uzun yıllar sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan firmamızın sağlıklı ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cami halısı hizmetinde iplik kalitesinden desen ve renklerine, profesyonel döşeme işçiliğinde kullanılan malzeme kalitesine kadar her konuda Asil Halı'dan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Cami halısı, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Sağlığınıza özen gösteren bu halı çeşitleri, camilerinize ayrı bir şıklık katacaktır.

Beğendiğiniz desenin sizin caminizde nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, caminizin fotoğrafını bize gönderin. Deseni bilgisayar ortamında uygulayıp size sunalım.

Ücretsiz projelendirme için lütfen iletişime geçiniz.

HALI ÇEŞİTLERİMİZ

1.) Akrilik Cami Halıları
- Göbekli Cami Halıları 
- Saflı Cami Halıları 
- Seccadeli Cami Halıları
2.) Yün Cami Halıları
3.) Polipropilen Cami Halıları

Halı çeşitlerine renk desen incelemek istiyorsanız web sayfamızı takip edebilirsiniz.

 İLETİŞİM İÇİN: 0538 445 20 38

Tıklayınız >>>>Kaliti cami halilari

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail
Ismail - 4 hafta Önce

Onlisans ilahiyat mezunuyum dhbt 61 gelme bizlere sansi olurmu

SIRADAKİ HABER