banner190

İstanbul Sözleşmesi İptal Edilmelidir

Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir,''İstanbul sözleşmesi iptal edilmelidir''

İstanbul Sözleşmesi İptal Edilmelidir
banner185

Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, ”İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLMELİDİR.’‘ “Ailesiz Bir Gelecek Hedefleyen İstanbul Sözleşmesi ve 6284 Sayılı Kanun İptal Edilsin!”

Genel Başkanı Yusuf Özdemir'in yayınlamış olduğu yazı şu şekilde:

''İstanbul Sözleşmesi’nin asıl amacı kadına yönelik şiddeti engellemek değil ailesiz bir nesil icat etmektir. Bir yandan kadın, kapitalist amaçlar uğruna köleleştirilip alınıp satılan, kendisinden faydalanılan bir ürün haline dönüştürülürken diğer yandan kadına yönelik şiddettin engellenmesi için sözleşmeler hazırlamak ikiyüzlülüktür! İstanbul Sözleşmesi, aile değerlerimize apaçık bir saldırıdır!
Kıyamete kadar geçerli tek din olarak kalacak İslamiyet’in emir ve yasaklarına ters düşen İstanbul Sözleşmesi acilen iptal edilmelidir. Emperyalist Haçlı zihniyetinin yaklaşık iki asırdır.
Cemiyet hayatımıza gelenek ve göreneklerimize, bizi biz yapan değerlerimize ve aile birliğimize yönelik yıkım çalışmaları son elli yıldır hızına hız katmış, medya da bu yönde aktif rol almış ve toplumsal dokumuza uymayan diziler, filmler, yarışmalar, reklamlar ve muhtelif yayınlar ile desteklenmiş, İstanbul Sözleşmesi ile nihai hedefine oldukça yaklaşmıştır. İstanbul Sözleşmesi madde madde incelenip irdelendiğinde aile yapımızı, aile bağlarımızı ve cemiyet hayatımızı ahlaken çökertmeye ve kutsal değerlerimizi ferdi hayatımızdan silip atmaya yönelik sinsi planın büyük bir parçası olduğunu net bir şekilde görüyoruz.
İstanbul sözleşmesi, dünyanın imrendiği aile hayatımızı dinamitleyen maddeler ile donatılmıştır.İstanbul sözleşmesi gelecek nesillerimizi raydan çıkarmayı, yörüngesiz bırakmayı, özgürlük paravanıyla dini ve ahlaki değerlerden tamamıyla koparmayı hedeflemektedir.''

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER